Ретротехніку Кременчука представлять на Всеукраїнському фестивалі «Ретрозліт «Олександрія»

Фестиваль проходитиме  під егідою Автомобільної федерації України FAU.

14 – 15 липня в місті Олександрія  відбудеться ІІІ Всеукраїнський фестиваль історичної техніки «Ретрозліт «Олександрія».

За інформацією прес-служби міськради, фестиваль проходитиме  під егідою Автомобільної федерації України FAU. Як і минулого року, в ньому візьмуть участь більше 100  одиниць старовинних автомобілів і мотоциклів.

Історичні автомобілі стартуватимуть 14 липня від головної площі міста Олександрії  до Кременчука. 15 липня експозиція продовжиться в Олександрії на майданчику біля стадіону «Ніка».

У  рамках фестивалю пройде видовищне і захоплююче змагання – ралі на ретроавтомобілях, яке має титул етапу Кубка України. Глядачі побачать ще більше унікальних автомобілів, причому не тільки в статичної експозиції, а в русі. Учасниками фестивалю також будуть колекціонери та реставратори з різних регіонів з унікальними експонатами зі своїх зібрань.

Наразі підтверджена участь ретроавтомобілів і ретромотоціклів з Києва, Запоріжжя, Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Полтави, Кременчука,  Олександрії, Знам’янки тощо.

У цьому році фестиваль історичної техніки «Ретрозліт «Олександрія» вперше проходитиме протягом двох днів. На  перший день його проведення, 14 липня,   заплановане класичне ралі на ретроавтомобілях по маршруту Олександрія – Кременчук. Фінішують його  учасники на азаводі «КрАЗ».  Як повідомляють організатори фестивалю, час фінішу ралі попередньо намічений на 14:00 – 14:30 год.

 

 

Все по темі: «Ретрозліт «Олександрія»  Всеукрахнський фестиваль  ретротехніка Кременчука 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2019 Середа
19 Лютого, 2019 Вівторок
більше новин