Розрахунок субсидій на новий опалювальний сезон розпочнеться у жовтні цього року

Наразі вже нарахувалося 63 тис. субсидіантів.

У Кременчуці до  введення в дію  нового механізму нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги нараховувалося 63 тис. субсидіантів.

Про це на останній щотижневій апаратній нараді повідомила керівник департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марина Доценко.

За її інформацією, станом на сьогоднішній день управліннями соціального захисту Автозаводського та Крюківського районів виконана робота в напрямку приведення всієї документальної бази по одержувачам субсидій відповідно до нового механізму. Зокрема, 20 тис. осіб отримали повідомлення щодо надання ними інформації з оновленими даними, необхідної  для нарахування субсидій. На жаль, в районні управління соцзахисту звернулися лише більше 8 тис. кременчужан. Вцілому ж, станом на початок липня  в місті 21 тис. 649 особам було призначено субсидії на житлово-комунальні послуг в автоматичному режимі, а 13 тис.  громадян із річних причин (чи-то несплата ЄСВ, чи-то борги за отримані комунальні послуги тощо)  субсидії не призначено, а по 28 тис. справам у зв’язку з некоректними даними не проведено авторозрахунок субсидій.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що органи соцзахисту населення мають тримати зворотній зв’язок із субсидіантами постійно, щоб на початок опалювального сезону субсидіями на житлово-комунальні послуги  могли скористатися всі жителі, які їх потребують.

Також звертається увага на тому, що новий розрахунок субсидій на житлово-комунальні послуги управління соціального захисту населення розпочнуть вже в жовтні поточного року.

 

Все по темі: Кременчук  новий опалювальний сезон  розрахунок субсидій 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2019 Середа
19 Лютого, 2019 Вівторок
більше новин