Стало відомо, як в Україні будуть ловити порушників з авто на єврономерах

 

Національна поліція України завдяки пілотному проекту Кабмину отримала можливість відстежувати нелегальні авто на єврономерах і штрафувати їх власників.

 

Про це повідомляє Autoconsulting.

 

Раніше в червні Нацполіція в рамках пілотного проекту уряду отримала доступ до автоматизованої системи митного оформлення “Інспектор – 2006”.

 

Дана система фіксує всі авто, які перетинають кордон. Система також містить інформацію про режим ввезення авто: транзиту або тимчасового ввезення терміном на 1 рік. Режим тимчасового ввезення зобов’язує власників протягом 90 днів зареєструвати авто в сервісному центрі МВС України.

Таким чином патрульний екіпаж зможе бачити термін перебування авто в Україні і в разі виявлення порушення виписувати штраф -255 грн. Повторне порушення загрожує позбавленням водійських прав на термін до 6 місяців і конфіскацією авто.

 

Нагадаємо, що у Верховній Раді розроблено законопроект, який  значно посилює відповідальність за порушення митних правил, зокрема за ввезення і використання на території України автомобілів на єврономерах.

 

Раніше було оприлюднено  механізм легалізації авто на єврономерах в Україні.

 

Все по темі: єврономера  порушники 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин