Учасники антитерористичної операції та постраждалі Гідності Революції Кременчука можуть пройти психологічну реабілітацію

Основними завданнями проведення психологічної реабілітації є діагностика та нормалізація психічних функцій, формування позитивних реакцій, мотивацій, соціальних установок на життя та професійну діяльність.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

За інформацією департаменту соціального захисту населення та питань АТО, реабілітація надається учасникам антитерористичної операції, яким встановлено статус учасника війни, учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, та постраждалим учасникам Революції Гідності.

Основними завданнями проведення психологічної реабілітації є діагностика та нормалізація психічних функцій, формування позитивних реакцій, мотивацій, соціальних установок на життя та професійну діяльність.Форму, вид та обсяг психологічної реабілітації обирає отримувач.

У разі виявлення бажання в отримання направлення для проходження психологічної реабілітації необхідно звернутися до управлінь за місцем реєстрації та надати заяву (при собі мати паспорт, пільгове посвідчення, документ що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції):
– до Автозаводського району – проспект Свободи, 66, каб. 25;
– до Крюківського району – вул. Приходька, 90, каб. 118.

Все по темі: Кременчук  психологічна реабілітація  учасники антитерористичної операції та постраждалі Революції Гідності 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин