Старт Громадському бюджету Кременчука – 2018 буде дано у вересні

Заявки від кременчужан на участь у групі чекають до 20 липня в виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради.

У вересні місяці буде дано старт Громадському бюджету Кременчука -2018.

Про це йшлося на засіданні робочої групи з питань впровадження партисипаторного бюджету в місті Кременчуці, де підвели стан впровадження громадських ініціатив-переможців попередніх періодів і окреслені перспективи на подальшу роботу.

Відмічено¸ що наразі триває формування нового складу робочої групи, члени якої займатимуться підготовчо-організаційною роботою на шляху реалізації громадських ініціатив, які надалі займатимуться просуванням партисипаторних практик. Заявки від кременчужан на участь у цій групі чекають до 20 липня в виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, секторі партисипаторних практик (каб. 217), контактний номер телефону: 74-38-61.

Власне інформаційна кампанія щодо старту громадського бюджету – 2018 року буде розпочата в серпні місяця. Графіки зустрічей із членами робочої групи на мікрорайонах Кременчука, які перш за все допомагатимуть жителям із визначенням першочергових проблем їх найближчого середовища та безпосередньо ділитимуться досвідом  створення ініціативи, яка може стати проектом Громадського бюджету,   будуть оприлюднені на веб-сайті Кременчуцької міської ради.

 

Все по темі: Громадський бюджет  Кременчук  старт у вересні 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин