У Кременчуці відкрили дитячу хірургію після 40 років експлуатації

Капремонти відділень у дитячій лікарні будуть продовжені.

У Кременчуці продовжують капітально ремонтувати відділення міських лікарень. Особлива увага приділяється  материнству та дитинству, зокрема, міській дитячій лікарні.

За інформацією прес-служби міськради, капітальні ремонти в цьому лікувальному закладі із моменту введення його в експлуатацію у 1978-1979 роках не проводилися. Минулого року було капітально відремонтоване приймальне відділення  та операційний блок, цього року  виконано капітальний ремонт хірургічного відділення.

Ремонтні роботи фактично проведені від цегли, вікна замінено  на металопластикові енергозберігаючі, старі ліжка з панцерною сіткою –  на сучасні з ортопедичними матрацами. Встановлено нове обладнання в санвузлах, душових кімнатах, зроблено окремі палати для сумісного перебування дітей з батьками, у кожній  з них встановлено стаціонарні  кварцові  лампи  для  санобробки приміщень і знищення  хвороботворних мікроорганізмів. Створені належні умови для роботи і відпочинку персоналу, забезпечено необхідною комп’ютерною технікою.

За словами завідувача хірургічним відділенням Сергія Горбаченка, окремі палати для перебування дітей з батьками дозволять не тільки покращити умови перебування маленьких пацієнтів у лікарні, а й зменшити розповсюдження вірусних захворювань та внутрішньо лікарняної інфекції. В подальшому  у відділенні планують встановити системи кондиціювання та камери відео спостереження.

Міський голова Віталій Малецький та народний депутат Юрій Шаповалов проконтролювали стан виконання ремонтних робіт у відділенні дитячої хірургії перед початком його роботи.

Народний депутат України Юрій Шаповалов підкреслив, що ще рік тому хірургічне відділення міської дитячої лікарні було у жахливому стані. Сьогодні  ж після проведення капітального ремонту відділення готове приймати маленьких пацієнтів, тут створені всі умови для комфортного лікування та перебування дітей,  а для медичного персоналу – належні умови для праці та відпочинку.

Віталій Малецький зазначив, що капітальний ремонт тут було зроблено завдяки залученню коштів з міського та державного бюджетів. За сприяння народного депутата України Юрія Шаповалова  Кременчук отримав субвенцію з держбюджету на проведення ремонтів у лікарнях. Керівник міста наголосив, що одним із пріоритетів медичної галузі є дитяча медицина. Надзвичайно важливо забезпечити ранню діагностику, реагування і лікування захворювання дитини, адже це дозволить у майбутньому уникнути багатьох негативних наслідків і загострення хвороб. Тож капремонти відділень у дитячій лікарні будуть продовжені.

 

Все по темі: відкриття  дитячої хірургії  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин