Для основних соціальних і демографічних груп населення підвищено розміри прожиткового мінімуму

Зазначені розміри у середньому зросли на 4,5%.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 1 липня 2018 року підвищено розміри прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

В розрахунку на місяць вони становлять:

– на одну особу –  1 777 грн;

– для дітей віком до 6 років – 1 559 грн;

– для дітей віком від 6 до 18 років – 1 944 грн;

– для працездатних осіб – 1 841 грн;

– для осіб, які втратили працездатність – 1 435 грн.

Зазначені розміри порівняно з минулими, що були встановлені з 1 грудня  2017 року,  зросли у середньому  на 4,5 відсотка.

Зокрема, з 1 липня 2018 року збільшено розміри допомоги: одиноким матерям, жінкам у зв’язку з вагітністю та пологами, на дітей, над якими встановлено опіку та піклування, тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства І А групи та на дітей з інвалідністю з числа одержувачів надбавки на догляд, на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошової допомоги на догляд  за особами з  інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, тимчасової державної соціальної  допомоги непрацюючій особі, що не набула права на пенсію, особам з інвалідністю з числа одержувачів адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання.

Оскільки розмір допомоги чи компенсації обчислюється у відсотковому відношенні до прожиткового мінімуму тієї або іншої групи населення (від 7% до 200%), відповідно, розмір збільшення виплати може становити до 168 гривень одній особі. Загальна сума підвищення залежить від виду допомоги та кількості членів сім’ї, яким допомога призначена.

Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області з урахуванням зміни прожиткового мінімуму з 1 липня поточного року проведено збільшення розміру державних соціальних виплат, розмір яких розраховується залежно від мінімальних соціальних стандартів.  Перерахунки державних гарантій проведено автоматизовано без звернення одержувачів та в стислі терміни.

Отже, в липні одержувачі отримають підвищені розміри соціальних виплат.

 

Все по темі: зросли  Кременчук  розміри прожиткового мінімуму 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин