На оздоровлення кременчуцьких дітлахів пільгових категорій виділено більше 2-х млн грн

Кошти на оздоровлення дітей передбачаються щороку.

Більше 2-х мільйонів гривень у Кременчуці виділено з міського бюджету на оздоровлення дітей пільгових категорій.

За інформацією прес-служби міськради, у міському бюджеті Кременчука кошти для оздоровлення дітей пільгових категорій передбачаються щороку.

Бюджетні кошти спрямовуються на організацію  оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; бездоглядних та безпритульних дітей; дітей із багатодітних сімей;  дітей із малозабезпечених сімей;  дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов`язків; дітей, які  постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах; дітей, які потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи; дітей із сімей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у місті Кременчуці; дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення;  дітей, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій;  дітей з інвалідністю;  талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд;  дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

Путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 10, 20 чи 30 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (опікунів, піклувальників, інших законних представників дитини) або інших джерел, не заборонених законодавством.

У 2018 році з міського бюджету  виділено 2 млн 80 тис. грн (у 2017 році – 1575,0 тис. грн) на придбання 400 путівок (у 2017 році – 373) для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Управлінням у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради була проведена процедура відкритих торгів. Перемогу одержав табір «Зоряний». Протягом І зміни (з 14.06. по 04.07.2018) в ДЗОВ «Зоряний» за кошти міського бюджету оздоровчі послуги отримали 100 дітей пільгових категорій. Наразі триває ІІ зміна в таборі (з 08.07. по 28.07.2018) під час якої, за кошти міського бюджету, оздоровлюється 175 дітей пільгових категорій.

 

Все по темі: дітей пільгових категорій  кошти на оздоровлення  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2019 Середа
19 Лютого, 2019 Вівторок
більше новин