У Кременчуці триває відбір дітлахів пільгових категорій до закладів оздоровлення

У червні поточного року до закладів оздоровлення було направлено 19 дітей.

У Кременчуці управління у справах сімей та дітей здійснює підбір дітей пільгових категорій до закладів оздоровлення за кошти обласного бюджету.

За інформацією прес-служби міськради, у червні поточного року було здійснено підбір та направлення 19 дітей на оздоровлення за кошти обласного бюджету до таборів  «Крилатий» (Скадовський район, Херсонська область)  та  «Лісовий» (Бучацький район, с. Скоморохи, Тернопільська область).

Триває підбір дітей до ДЗОВ «Крилатийна ІІІ зміну з 15 липня по 04 серпня, ДЗОВ «Лісовий»  на ІІІ зміну з 19 липня по 08 серпня та ДЗОВ «Салют» на ІІІ зміну з 17 липня по 06 серпня.

Планується здійснення підбору та направлення дітей пільгових категорій за кошти обласного бюджету на ІV зміну до ДТВ «Сонячний» (Кременчуцького р-ну, с. Омельник).

З початку 2018 року, за кошти державного бюджету, управлінням у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради здійснено підбір та направлення 37 дітей до таборів  ДП «УДЦ «Молода гвардія» (Одеська область, м. Одеса, Миколаївська дорога, 172)  та  ДПУ «МДЦ «Артек» ( м. Київ, Пуща-Водиці, 14-та лінія та Житомирське шосе, 17 км.) .  У липні поточного року здійснено підбір 7 дітей пільгових категорій для направлення до ДПУ «МДЦ «Артек» на VІІ тематичну зміну (з 16.07.2018 по 05.08.2018).

Все по темі: до закладів оздоровлення  Кременчук  підбір дітей пільгових категорій 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2019 Середа
19 Лютого, 2019 Вівторок
більше новин