Вода на пляжах Кременчука так і не відповідає санітарним нормам

Спеціалісти купатися не радять.

У Кременчуці показники мікробіологічної забрудненості води річкової (р. Дніпро) пляжу «Центральний» та пляжу в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

За інформацією прес-служби міськради, дане дослідження було проведено Кременчуцьким МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України».

«Про це свідчать аналізи, виконані 6 липня фахівцями служби. За їх інформацією, індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») становить 240000, наприкінці (район колишнього кафе «Арарат») становить 240 000 (при нормативному показнику 10 000). На пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» на початку та в кінці становить 240000 (при нормативному показнику 5000)», – йдеться в повідомленні.

З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, спеціалісти не радять кременчужанам купатися на пляжі «Центральний» (р. Дніпро) та на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицкий» (р.Сухий Кагамлик).

Раніше «Вісник» писав «Купання у водоймах: небезпека та ризик».

Все по темі: вода на пляжах  Кременчук  не відповідає санітарним нормам 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2019 Середа
19 Лютого, 2019 Вівторок
більше новин