2678 дітлахів оздоровилися у пришкільних таборах Кременчука

Це на 10 % більше ніж минулого року.

У  Кременчуці з 29 травня по 15 червня у школах  працювали 25 пришкільних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з денним перебування та 10 профільних, у яких відпочинкові послуги отримали  2678 дітей.

За інформацією департаменту освіти, це на 10 % більше ніж минулого року. На ці цілі з міського бюджету було виділено 4 млн. грн.., батьківська доплата за 14-ти денне перебування дітей у цих таборах складала 476 грн. Для дітей було організовано багато цікавих  заходів, серед яких: різноманітні квести, ігри, конкурси, відвідування парку «Миру», боулінгу в ТРК «Європа» тощо.

Цьогорічною родзинкою пришкільного відпочинку стала взаємодія з Будинком дитячої та юнацької творчості, де для табористів кожного дня проводилося багато розважальних заходів. Фахівці департаменту освіти зазначають, що після відвідування БДЮТ під час перебування у пришкільному таборі, багато дітей виявили бажання записатися на гуртки, які діють у Будинку дитячої та юнацької творчості. Цікавою та пізнавальною для дітей були  також екскурсії до Міського палацу культури, під час яких школярі мали можливість з середини побачити  буденну роботу закладу, який створює для них цікаву новорічну казку, а для  містян свята.

Все по темі: Кременчук  оздоровилися діти  пришкільні табори 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2019 Середа
19 Лютого, 2019 Вівторок
більше новин