Астрологiчний прогноз на 16-22 липня

ОВЕН

Подолати перешкоди дозволять душевний спокій i впевненість у правильно обраному напрямі та у власних силах. У вівторок не варто довіряти всім без розбору. Багато обіцянок не будуть виконані. П`ятниця – день спілкування. Вас чекають зустрічі з людьми з давнього минулого i нові знайомства. У суботу постарайтесь провести вечір з коханою людиною, інакше у вас або у неї можуть з`явитися приводи для ревнощів.

ТЕЛЕЦЬ

Тиждень сприятливий для нових справ, пошуку ділових партнерів i однодумців. Єдине, що може затьмарювати ваш настрій, це запізнення i поспіх, тому намагайтесь розраховувати час, пов`язаний з подорожами i переміщеннями «із запасом». До речі, закоханість не завжди сприяє зосередженості в роботі. Отже, краще не звалювати на себе додаткові завдання.

БЛИЗНЮКИ

На роботі можливі зміни на краще. У вас може з`явитися реальний шанс піднятися кар`єрними сходами i одержати підвищення зарплатні. Цього тижня вас може чекати запрошення за кордон: це буде ділова подорож або виступ на конференції. П`ятниця порадує вас цікавою інформацією, яка дозволить змінити на краще ваше фінансове становище. У вихідні з`явиться можливість завершити домашні справи, що накопичилися.

РАК

Основну частину часу поглине робота. У понеділок бажано поставити перед собою чітку мету i дотримуватись її. Цей день може виявитися цікавим i насиченим подіями, важливо правильно розподілити сили та енергію. Середина тижня – прекрасний момент для серйозних змін в особистому житті. Будьте відверті зі своїм обранцем.

ЛЕВ

Цього тижня особливої ваги набудуть контакти, зв`язки та поїздки. Ви досить товариські й здатні про все домовитися. До четверга приведіть до ладу всі документи, це у вас вийде легко та ефективно. Можна також розраховувати на розумну підтримку i допомогу колег. Проявляйте наполегливість при відстоюванні своїх інтересів, й успіх у справах вам забезпечений. П`ятниця – хороший момент для початку довгожданої відпустки.

ДIВА

Майже ідеальний тиждень для того, щоб зайнятися підготовкою i реалізацією серйозних ділових планів. Особливо цікаві ідеї вас можуть відвідати у середу, спробуйте записати їх, щоб не випустити з уваги такої необхідної, хоч на перший погляд i незначної, деталі. Цього тижня ви будете цілком здатні звернути парочку гір, особливо в домашніх справах. Причому від вас не буде вимагатись особливих зусиль. У вихідні, особливо в неділю, ви відчуєте заспокоєння. Проведіть час за містом із сім`єю.

ТЕРЕЗИ

Нарешті більшість проблем, що мучили вас, підуть. Зірки кажуть, що у вас з`явиться мудрий порадник. Понеділок хороший для справ, які можна швидко закінчити. У вівторок теж небажано починати щось нове, але якщо ситуація складеться по-своєму, не запитавши дозволу зірок, то особливу увагу приділяйте фінансовому питанню i правильному оформленню документів. П`ятницю варто провести у романтичній обстановці, створивши для цього всі умови заздалегідь.

СКОРПIОН

Ситуація на роботі складається на вашу користь. Колеги готові проявити до вас дружні почуття i зробити приємний подарунок. У середу нові приємні обставини увійдуть до вашого життя, що дозволить вам бути оптимістом. Багато справ вирішаться без особливих зусиль, скористайтеся цим, щоб впоратися з найбільш суттєвими проблемами. У неділю емоції битимуть через край, але вони будуть позитивними.

СТРIЛЕЦЬ

Якщо ви не надто задиратимете носа i не станете хвалитися своїми досягненнями, вам гарантований успіх. Настає час творчості й високої активності, особливо в інтелектуальній діяльності. Але остерігайтеся перестаратися з працею. Постарайтесь, щоб робочі питання не переважили проблем особистого життя. У п`ятницю не варто переконувати начальника, впевненого у своїй правоті. Це той випадок, коли промовчати буде краще з усіх точок зору.

КОЗЕРIГ

Після відпустки ваш настрій (та й стан) може виявитися абсолютно неробочим. Намагайтеся зібратись, оскільки саме зараз ви зможете вирішити навіть найбільш, здавалося б, суперечливі питання у професійній сфері. Якщо, звичайно, не витрачатимете час i сили на критику інших i жалість до себе, коханого. У вихідні спілкування з дітьми та близькими родичами вимагатиме багато часу, будьте до цього готові.

ВОДОЛIЙ

Тиждень може виявитися активним i плідним за умови, якщо ви не будете занадто самовпевнені й хвалькуваті. Вам просто необхідно зрозуміти настрої у колективі й не тягнути ковдру на себе. Середа хороша для ділових переговорів. У неділю намагайтесь не витрачати багато часу на марне базікання.

РИБИ

У понеділок вам можуть запропонувати, на перший погляд, перспективну справу, в яку необхідно вкласти певні ресурси, але не поспішайте прийняти цю пропозицію, варто все продумати. Починаючи з вівторка, ситуація зміниться i дозволить зробити ривок у кар`єрі. У четвер не варто намагатися вирішувати декілька питань одночасно, краще не поспішати та зробити все якісно, відклавши щось на потім. У вихідні постарайтесь вибратися на природу.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин