Вже наступного року в Кременчуці з’являться додаткові рятувальні пости

Мобільні пости в цьому році працюють в районі зупинок «Керченська» та «Андрія Ковальова», а також в районі кафе «Афіни».

Цього року на чисельні звернення бажання кременчужан на початок купального сезону були проведені роботи з благоустрою територій та створені умови для відпочинку кременчужан біля води в районі зупинок «Керченська» та «Андрія Ковальова», а також в районі кафе «Афіни».

На них упродовж купального сезону працюють мобільні рятувальні пости. Рішення про їх встановлення було прийнято правильно. На цьому наголосили на щотижневій апаратній нараді.

Кілька днів тому на одному з місць відпочинку на воді, на річці Сухий Кагамлик, рятувальники оперативно відреагували та попередили нещасний випадок на воді. Ними була надана своєчасна допомога чоловіку, його життя було врятовано.

Керівник управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ігор Чудаков повинен буде визначитися з питанням щодо встановлення додаткових рятувальних постів в інших місцях відпочинку поблизу води, які є популярними серед кременчужан.

Від початку купального сезону – 2018 в нашому місті визначено 2 місця офіційного відпочинку біля води – Центральний пляж і пляж у парку «Кагамлицький». Окрім того, рятувальні пости працюють ще в кількох місцях відпочинку біля води, а саме, на намитій косі в парку культури та відпочинку «Придніпровський», на пляжі «Демурівка» та поблизу бару «Поплавок», поблизу зупинок громадського транспорту «Керченська» та «Андрія Ковальова», а також в районі кафе «Афіни».

 

Все по темі: додаткові рятувальні пости  зявляться наступного року  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толокаГромадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин