Крюківський вагонобудівний завод звинуватив «Укрзалізницю» у провокаціях

 

Крюківський вагонобудівний завод через три тижні після звинувачень від «Укрзалізниці» у монополізмі і завищенні цін на вагони, відповів зустрічними претензіями – перевізник заради провокації оприлюднив недостовірні дані. Про це повідомляє прес-служба КВБЗ.

Представники заводу стверджують, що неправильно порівнювати ціни вітчизняного виробника і Тверського вагонобудівного заводу: у Крюківського заводу дійсно завжди вагони коштували дорожче російських, але зате були більш місткими.

При порівнянні пасажирських вагонів Крюківського вагонобудівного заводу з конкурентами, необхідно враховувати той факт, що його вагони при аналогічних умовах комфортабельності мають не 9, як в тверських, а 10 купе. Це, безсумнівно, є перевагою, яке дозволяє за кожен рейс при тих самих експлуатаційних витратах, отримувати більше, ніж на 11% прибутку, – йдеться в повідомленні.

Для порівняння, під час останнього проведеного тендера «Укрзалізниці» на закупівлю 38 пасажирських вагонів у 2017 році, Тверський завод пропонував один купейний вагон за 685 тис. доларів, а Крюківський за 721 тис. доларів.

Таку різницю в цінах на заводі пояснюють також визначеним Міністерством фінансів індексом цін виробників, який склав 135,8%, «а це більш ніж в 1,5 рази більше ніж зростання ціни на пасажирські вагони». Тому, заява «Укрзалізниці» про високі ціни на вагони Крюківський завод вважає показником недовіри до роботи уряду.

З приводу майбутнього тендеру на закупівлю вагонів, представники заводу вказують що ціна в 28 млн гривень за вагон – це тільки очікувана ціна замовника і КВБЗ не може розкривати свою пропозицію до зазначеного в торгах терміну.

Все по темі: "Укрзалізниця"  вагонобудівний  завод  Крюківський 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин