У Кременчуці КП «Теплоенерго» готується до опалювального періоду

Йде підготовка обладнань котелень та теплових мереж.
У Кременчуці роботи з підготовки до зимового періоду у самому розпалі.

За інформацією прес-служби міськради, готувати житловий фонд, обладнання котелень, теплових мереж до нового опалювального періоду у місті починають відразу ж після завершення попереднього.

Наразі бригади КП «Теплоенерго» працюють у різних мікрорайонах міста. На вулиці Республіканській виконано заміну ділянки трубопроводу централізованого опалення, де при проведенні гідравлічних випробувань було виявлено порив. Проводяться роботи із заміни частини центрального трубопроводу у кварталі № 248,  фарбування та теплоізоляції. Оновлення теплових мереж проводять також по вул. Манагарова. Старі стальні труби замінюють на сучасні поліпропіленові. Готують до початку опалювального періоду  і обладнання котельні у кварталі № 176, що обслуговує район І Занасипу. Наразі вже проведено очищення та ремонт двох котлів, проводиться заміна запірної арматури та реконструкція котла.

Працівниками КП «Теплоенерго» також проводиться ремонт насосного обладнання та заміна насосів, у яких закінчився термін експлуатації на нові.

Комунальники запевняють, що із поставленими перед ними завданнями до початку зимового періоду впораються, і тепло в оселі жителів буде подано вчасно.

 

Все по темі: КП «Теплоенерго»  Кременчук  підготовка до зимового періоду 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
23 Травня, 2019 Четвер
більше новин