У Кременчуці модернізують нове вуличне освітлення (відео)

Наразі КП «Міськсвітло»  провело оновлення 2,5 тисяч світильників вуличної мережі  в різних мікрорайонах міста.

У Кременчуці працює програма із заміни світильників мереж зовнішнього вуличного освітлення на сучасні LED-лампи.

За інформацією прес-служби міськради, наразі КП «Міськсвітло»  провело оновлення 2,5 тисяч світильників вуличної мережі  в різних мікрорайонах міста. Змінено також і підхід до  освітлення  вулиць міста вцілому. Тепер мережа міського вуличного освітлення працює упродовж всієї ночі. Паралельно з цим нове сучасне зовнішнє  освітлення дає значний економічний та екологічний ефекти, бо  використання LED- ламп дозволяє економитиме в рік  приблизно  1 млн. гривень бюджетних коштів, а також зменшує  викиди CO2 в атмосферне повітря.

Народний депутат України Юрій Шаповалов наголосив, що у Кременчуці  в останні роки проводиться системна робота з реконструкції старих  і будівництва нових мереж вуличного світла, в тому числі і  у мікрорайонах, які упродовж десятиліть у  вечірній та нічний час не освітлювалися. Це є дуже важливим, бо світлі вулиці та провулки забезпечують  кременчужанам головне – безпеку.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що на прохання робітників ПАТ «Укртатнафти» та жителів мікрорайону Молодіжний, які працюють на підприємствах Північного промислового вузла, наразі ведеться проектування робіт зовнішнього освітлення вулиці Свіштовської до прохідної нафтопереробного заводу. Восени планується розпочати роботи з освітлення на відрізку від вул. Молодіжна до шляхопроводу по вул. Свіштовська. Керівник міста наголосив, що до кінця року ці роботи планують завершити.

Відео взято із сайту Кременчуцьких новин

Все по темі: Кременчук  мережі вуличного освітлення  модернизация 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин