У Кременчуці ще один учасник АТО отримає житло

За допомогою Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Сьогодні, 19 липня у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, під головуванням заступника міського голови  Ольги Усанової  відбулося засідання комісії з формування списків громадян, об’єктів фінансування та розміру бюджетної підтримки відповідно до Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2020 роки у м. Кременчуці.

На засіданні розглянути 1 заяву від учасника бойових дій, із числа учасників АТО, із відповідним пакетом документів,  та  включили його  кандидатуру до списку громадян, які мають право на участь в Програмі.  На придбання житла він отримає бюджетну підтримку за рахунок коштів обласного та міського бюджетів. Вона  складатиме 50% вартості нормативної площі житла, а саме – 255 252,40 грн.

Цього року учасниками Програми стали 16 осіб, учасників бойових дій, із числа учасників АТО, які отримали бюджетну підтримку шляхом сплати за рахунок коштів обласного (субвенції міського бюджету) та міського бюджетів 50% вартості житла на суму більш ніж 4,2 млн  грн.

 

Все по темі: Кременчук  отримає житло  учасник АТО 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Квітня, 2019 Понеділок
21 Квітня, 2019 Неділя
більше новин