Умови при яких призначається субсидія домогосподарству

Відповідь на питання.

Питання: При яких умовах може бути призначена субсидія домогосподарству, якщо у особи із складу домогоподарства відсутні доходи у періоді, за який враховувались доходи для призначення субсидії?

Відповідь: Відповідно до пункту 7 Положення про призначення житлових субсидій у даному випадку житлова субсидія може бути призначена за рішенням комісії виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Позитивне рішення комісії про призначення житлової субсидії може бути прийнято лише у разі, коли такі особи:

– перебувають у складних життєвих обставинах, викликаних тривалою хворобою, що підтверджується висновком (довідкою) лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я (у тому періоді, за який враховуються доходи). При цьому цій особі для розрахунку субсидії буде внесено дохід на рівні одного прожиткового мінімуму.

– на момент призначення житлової субсидії сплачують єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом двох місяців підряд перед днем звернення за призначенням житлової субсидії або сплачують єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом двох місяців підряд перед місяцем, в якому житлова субсидія призначається без звернення громадянина. При цьому цій особі для розрахунку субсидії буде внесено дохід на рівні трьох прожиткових мінімумів.

Дана інформація розміщена на сайті Кременчуцької місткради.

Все по темі: домогосподарству  Кременчук  субсидія 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин