Зворушлива історія: обманута собачка шукає господаря

Наразі вона знаходиться в Спецсервісі-Кременчука.

У Кременчуці на Молодіжному в районі вул. Карнаухова одного разу зупинилася машина, відчинилися двері, вилетіла паличка і почулася команда – «апорт»!

Як повідомляє Марина Кожушко, начальник відлову і утримання собак на своїй сторінці в «Фейсбук», слідом вилетіла красива, велика собака і, весело виляючи хвостом, кинулася за паличкою: «Ура! Мене привезли пограти…»

Але … Машина відразу рушила з місця і на великій швидкості від’їхала геть! А собака залишилася, здивовано тримаючи в зубах свій апорт!

«Цю історію розповіла жінка, очевидець цієї сумної події, вона пробувала кликнути нещасну собаку, допомогти їй, але, куди там? Нещасна тварина в паніці металася по дорозі і зникла з поля зору… Довгий час доглянута красуня бродила по вулицях, багато її бачили, шкодували, годували, дзвонили в Спецсервіс, але собака ні до кого не йшла в руки і до приїзду чергової машини встигала втекти, вона шукала … чекала … сподівалася», – пише Марина Кожушко.

За її словами, лише нещодавно, волонтер Ліля змогла заслужити її довіру, вона підманула собаку і зателефонувала до Спецсервісу. Загальними зусиллями, тварину посадили в машину і привезли в пункт тимчасового утримання. Потрапивши до них, «дикунка» відразу змінилася, стала лагідною, ручний і спокійною. Вона, нарешті, довірилася людям, адже вона так втомилася від самотності, голоду і нескінченного очікування.

«Свою нову підопічну ми назвали Поллі. Стерилізували. Вона дуже добре вихована, незвичайно розумна і доброзичлива собака. Кожен із співробітників намагається приділити їй увагу: зайти до неї у вольєр, приголубити, поговорити … Вона вдячно радіє, дає лапу, але сумні собачі очі все чекають, намагаються розповісти свій біль… Ми чуємо і розуміємо тебе, Поллі! Ми спробуємо тобі допомогти, розповісти твою історію людям!», – йдеться в повідомленні.

Марина Кожушко зазначає, що у машині могли бути не господарі, а недоброзичливці – сусіди, родичі. А улюблені люди можуть нічого не знати, жити в іншому місті, шукати і чекати свою собаку.

«ДОПОМОЖЕМО ПОЛЛІ ВСІМ СВІТОМ! Придивіться, може, ви дізнаєтеся цю красуню, будь ласка, повідомте в Спецсервіс!», – зазначає Марина Кожушко.

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук» вул. Горького, 48/75.

Телефони: 067 203 21 97 – черговий телефон, Спецсервіс, 098 779 54 42 -Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Все по темі: зворушлива історія  КП «Спецсервіс-Кременчук»  собачка шукає господаря 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин