Чи можна позбутися субсидії, якщо подарувати квартиру сину?

Відповідь на питання.

Питання: Чи можна позбутися субсидії, якщо подарувати квартиру сину?

Відповідь: Насправді, якщо громадянин подарував або передав те чи інше майно у спадок, він не позбавляється субсидії.

Натомість субсидію уже не зможе отримати той, хто отримав такий дарунок чи успадкував майно, оціночна вартість якого перевищує 50 тис. грн. Однак і тут залишаються виключення. Відповідно до пункту 7 Положення про порядок призначення житлових субсидій, за наявності зазначених умов, житлову субсидію може бути призначено за рішенням комісії виходячи з конкретних обставин, що склалися. Рішення комісії приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Дана інформація з’явилася на сайті прес-служби міськради.

Все по темі: Кременчук  питання ат відповіді  субсидії 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
18 Серпня, 2018 Субота
17 Серпня, 2018 П’ятниця
більше новин