ВІдтепер кременчужани зможуть охолодитися на площі Незалежності

Там встанволено  установку туманоутворення.

В літній період від різкого підвищення температури повітря підвищується ризик перегрівання організму людини, а як наслідок тепловий або сонячний удари, зневоднення, загострення хронічних захворювань.
За інормацією прес-служби міськради, щоб допомогти містянам в аномальну спеку,  КП «Кременчукводоканал» на площі Незалежності змонтовано першу у Кременчуці установку туманоутворення.
За інформацією КП «Кременчукводоканал, ця установка є розробкою інженера-конструктора Ольги Панасенко. Сама несуча конструкція представляє собою правильну геометричну фігуру (2,6 х 2,8 м), створену з урахуванням антивандальних вимог та жорстко закріплену на бетонних опорах, що знаходяться під асфальтним покриттям. Є можливість демонтажу установки на осінньо-зимовий період зі збереженням цілісності асфальтного покриття. Вона дає водяний туман високого тиску – екологічна та перспективна технологія, яка має дуже багато галузей застосування, одну з яких ми розкрили при проектуванні, виготовленні та запуску нашої установки для охолодження.

Все по темі: Кременчук  площа Незалежності  установка туманоутворення 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин