Астрологiчний прогноз на 23-29 липня

ОВЕН

Тиждень підходить для відпочинку. Найкраще піти у відпустку або хоча б знизити навантаження й темп роботи. Вам буде властива особлива прямолінійність, але постарайтесь все-таки не посваритися з друзями й колегами. Загостриться почуття гумору. Якщо ви не будете надмірно принципові, то у всіх битвах з опонентами ви отримаєте перемогу. Поїздка на дачу або в ліс по гриби дозволить відволіктися й побачити ситуацію з боку.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня у Тельців може виникнути лише одна проблема, що ускладнює взаємовідносини з навколишнім світом, – прагнення осягти неосяжне. Практично у будь-якій сфері на вас чекають зміни у бік збільшення. Розшириться коло спілкування, виникнуть нові обов`язки й борги. Можливо, з`явиться причина, яка покличе вас у дорогу. Не виключено, що у п`ятницю доведеться згаяти час i гроші, щоб допомогти друзям. У неділю намагайтесь зберігати розсудливість і спокій під час сімейних непорозумінь.

БЛИЗНЮКИ

Ви будете особливо милі й вишукані. Вам захочеться більше краси, мистецтва, музики й менше прози життя. Розміряйте свої сили й можливості та свої амбіції й плани з підкорення нових вершин у кар`єрі, творчості або у бізнесі. У середу ви нарешті зможете вирішити декілька різних справ одним махом. У п`ятницю ваша наполегливість принесе позитивні зрушення. Вас очікують прибуток та успіх.

РАК

Цього тижня не переоцінюйте своєї значущості, щоб не порушити баланс з навколишнім світом. Особливо велика небезпека зіпсувати відносини з колегами. Якщо знайдеться можливість вирушити у подорож, її неодмінно треба використати – вона виявиться приємною й захопливою. В особистому житті проявіть усю свою дипломатичність. Будьте уважними, дбайливими, навчіться слухати й чути.

ЛЕВ

Найвищу цінність цього тижня матимуть безкорисливість i чистота помислів. Вам практично нічого не вдасться зробити для себе, проте дії альтруїстичного характеру матимуть приголомшливий успіх. У вівторок слід якомога менше потрапляти на очі начальству, вам же не потрібні нові завдання i додаткове навантаження. Субота – гарний день для наведення ладу як у справах, так i в думках.

ДIВА

Не перенавантажуйте себе наднормовою роботою, вона все одно не втече від вас. А ось літо треба ловити за хвіст. Ви зараз можете опинитися перед вибором, якою дорогою вам піти, але який би шлях ви не обрали, він приведе вас до наміченої мети. Тільки, можливо, не швидко. У понеділок i вівторок на вас звалиться лавина різноманітних справ i турбот. Якщо ви не будете з ними справлятися, то попросіть про допомогу друзів. У четвер вас чекає конструктивна розмова з начальством, вас почують i оцінять гідно. Вихідні бажано провести в колі близьких. Поділіться з ними своїми тривогами, прислухайтеся до їхніх порад.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня центр всесвіту, що в просторіччі йменується пупом землі, знаходитиметься десь у безпосередній близькості від вас. Ви притягуєте до себе увагу, часто захоплені погляди. Проте від цього можна швидко втомитися. У четвер ви можете відкрити для себе щось нове й вигідне у діловому партнерстві, одержати допомогу й звільнення від минулих боргів як фінансових, так i кармічних. Женіть геть від себе невпевненість i сумніви, оскільки настав ваш час, ви можете багато чого встигнути реалізувати й втілити у життя.

СКОРПIОН

Якщо ви повірите в себе й у власні можливості, вам удасться здійснити свої бажання й мрії. Час хаотичності й плутанини дійшов кінця, йому на зміну приходить ситуація, що дозволяє навести лад у думках, справах i вчинках. Професійне спілкування й контакти виявляться дуже корисними. Вас чекають радісні події й приємні новини.

СТРIЛЕЦЬ

Заради досягнення мети цього тижня вам доведеться пожертвувати вільним часом i своїми планами. Але вас повинно підтримати те, що все, вами зроблене, може обернутися благом. У середу вам варто взяти відповідальність на себе, у вас буде маса можливостей блиснути талантами. У п`ятницю краще вести справи чесно й відкрито: тільки так ви зможете уникнути проблем. У неділю, якщо близькі люди сваритимуться, зберігайте нейтралітет – тоді перемир`я настане набагато швидше, ніж зазвичай.

КОЗЕРIГ

Усі події цього тижня проходитимуть досить м`яко й неквапом. Вам же важливо пливти за течією й не шукати для себе додаткового навантаження. У вівторок краще зайнятися повсякденними справами, у четвер не варто приймати поспішних рішень, раніше необхідно все ретельно продумати. Спілкування з друзями та однодумцями порадує вас новими ідеями й непоганими перспективами у вихідні.

ВОДОЛIЙ

Цього тижня можливі нестандартні ситуації, впоратися ви з ними зможете завдяки винахідливості й рішучості. Вірогідний успіх у творчій і науковій діяльності. Намагайтесь виконувати свої посадові обов`язки на совість. Суперечки в сім`ї не принесуть результатів, краще просто на якийсь час забути про проблему. Наприкінці тижня до ваших слів може прислухатися начальство, але лише в тому випадку, якщо вони будуть коректно сформульовані. Вихідні присвятіть будинку й дітям, але виділіть досить часу для відпочинку.

РИБИ

Цього тижня бажано порівнювати свої бажання з можливостями й не обіцяти того, чого ви не зможете зробити. Ці дні можуть принести багато проблем i непорозумінь тим, хто не схильний думати про наслідки своїх дій. Намагайтеся зосередитись на найголовнішому й не витрачати час на базікання. Настає новий етап вашого духовного розвитку. Не виключене романтичне знайомство.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта депутатів
Гранатова толокаГромадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин