Кременчужанин став кращим начальником караулу з охорони об’єктів

Переможці представлятимуть Полтавську область у ІІ етапі конкурсу «Кращий начальник караулу», який проходитиме у місті Вінниця.

19 липня в місті Полтава, на базі 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбувся перший етап конкурсу «Кращий начальник караулу».

За інформацією ГУ ДСНС України у Полтавській області, 32 начальника караулів, які напередодні перемогли у відбіркових змаганнях, що проводилися в підрозділах демонстрували фізичну міць, фаховість та витривалість.

На початку конкурсу перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко привітав спортсменів-вогнеборців з початком змагань, побажав їм перемоги та нових досягнень.

Учасники змагання складали тести з теоретичних питань, виконували вправи з пожежними драбинами, з рятувальними мотузками, зокрема в’язали подвійну рятувальну петлю та одягали її на умовного потерпілого, а також закріплювали рятувальну мотузку за конструкцію та інші нормативи.

Отже, за підсумками змагань, кращі результати продемонстрували: у номінації «Кращий начальник караулу ДПРЧ з охорони населених пунктів» – начальник караулу 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Горішні Плавні Іван Перепадченко; у номінації «Кращий начальник караулу ДПРЧ з охорони об’єктів» – начальник караулу 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кременчук Олександр Лісний та у номінації «Кращий молодий начальник караулу» – начальник караулу 3-го Державного пожежно-рятувального посту смт Шишаки Ігор Бобирь.

Слід додати, що саме ці рятувальники представлятимуть Полтавську область у ІІ етапі конкурсу «Кращий начальник караулу», який відбудеться у місті Вінниця на початку вересня на базі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

 

Все по темі: караулу  кращий начальник  переміг кременчужанин 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин