Кременчужани зібралися на акцію проти забудови площі Перемоги (ФОТО)

Збиралися підписи проти забудови даної території.

У Кременчуці, сьогодні, 22 липня, о 15:00 на площі Перемоги відбулася акція під назвою «Ні, забудові площі Перемоги». У рамках якої проходив збір підписів проти даної забудови. На неї зібралося багато тих, хто проти будівництва, а також завітали ті, хто його підтримує. Також до заходу долучився протоієрей УПЦ КП Володимир Макогон, який пояснював кременчужанам чому вони хочуть відновити Свято-Успенський кафедральний собор на його історичному місці.

Кременчужани виступали проти будівництва даного собору, пояснюючи, що вони не проти нього, а проти того, щоб він знаходився саме на площі. Адже це культурне місце, де проводяться різноманітні святкування, збирається багато людей,  стоїть ялинка і т.д. Тим паче, що Церква – це святе місце і вона не повинна стояти посеред площі. А люди не повинні її обходити.

До того ж за словами людей, поряд знаходиться клуб «Джос», там буде грати музика, і виходить справжній парадокс. Або ж коли відбуваються різноманітні святкування, концерти. Як це взагалі буде виглядати, обурюються кременчужани.

«Це моє місто, і я хочу, щоб мої діти ходили сюди гуляти, а не обходили Церкву. От в наприклад, в Соборі відспівують людину, і в цей час на площі проходить концерт. Що ми будемо хороводи навколо церкви водити? Це вже буде пародія на Собор», – говорить чоловік.

На обурення кременчужан протоієрей Володимир Макогон УПЦ КП зазначав, що Собор будується на своєму законному місці. І заважати він нікому не буде.

«Це історія, яку потрібно відновити. Він тільки прикрасить центр міста», – говорить він.

Інші містяни запевняли, що насправді це європейська практика. І в цьому немає нічого поганого. У багатьох країнах стоять собори, які не огороджуються парканом, і навколо яких гуляють люди.

«Ми всі різні, – говорить Володимир Макогон, – і ми з вами усвідомлюємо, що не всім подобається, що по центру площі буде побудовано Собор. Безумовно не всім. Але ми живемо в демократичній державі. Ми пройшли громадські слухання двічі. Внесені зміни в генеральний план, де цей собор посаджений на своє законне місце. Якби це було незаконно нам би, що хтось хоч один документ би дав. Внесення в генеральний план має робити єдиний інститут проектувальний в Києві. Представники приїздили сюди і внесли зміни. Якби щось було незаконно, то вони б галочку не поставили, вони б креслення ніяке не зробили. Це все працює маніпуляція. Безумовно не всім подобається. Але ми пішли на компроміс».

Також протоієрей зазначив, що раніше на цій території знаходився храм, дзвіниця та огорожа. Для збереження площі від будівництва дзвіниці та церковної огорожі вони відмовилися.

«У нас є домовленість з міською радою, з міським головою, що ми розпочинаємо будівництво лише тоді, коли згідно проектної документації ми зберемо на рахунках не менше 50-60% живих грошей», – зазначив Володимир Макогон.

Та кожен залишався при своїй думці…

Фото Дмитра Бабця

 

 

 

Все по темі: акція «Ні  будівництво собору  забудові площі Перемоги».  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин