Пес, який сам прийшов до Спецсервіса-Кременчука розшукує господаря

Прийшовши він едь стояв на лапах, проте наразі йому вже краще.

18 липня до Спецсервіса-Кременчука прийшов крупний пес.

Як повідомляє Марина Кожушко, начальник відлову і утримання на своїй сторінці в «Фейсбук», дуже змучений, худий, неймовірно брудний, з пораненим вухом, пришкутильгав сам і ледь стояв на лапах. А в очах бачилася надія «Допоможіть мені…».

«У вольєрі пес, наче видихнув з полегшенням: «Фух, нарешті ..» Нагодували, ветеринарну допомогу надали, трохи очистили від бруду, купати не наважилися, занадто слабкий, – і бідолаха піднісся! Наразі він виглядає вже зовсім не так як на цих фотографіях, з апетитом їсть і виляє хвостом. Добрий, вихований, постійно дає лапу, знає команди і з задоволенням їх виконує. Судячи з усього, наш підопічний бродяжить не перший день, і життя поза домом принесло йому багато неприємностей.

Ми дуже сподіваємося, що його втратили і шукають. Господар, озовися! Ну, а якщо за ним не прийдуть його улюблені люди, ми знайдемо для нього новий, гарний будинок. Скоро він стане справжнім красенем, адже і турбота і догляд творять дива», – пише Марина Кожушко.

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75.

Телефони: 067 – 203 – 21 – 97 – черговий телефон, Спецсервіс, 098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Все по темі: КП «Спецсервіс-Кременчук»  пес сам прийшов  розшукує господаря 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин