Повідомлення про початок будівельних робіт можна буде подати он-лайн

Державна архітектурно-будівельна інспекція спільно з Державним агентством з питань електронного уряду, Міністерством юстиції України та координатором проектів ОБСЄ в Україні презентували оновлену електронну послугу щодо повідомлення про початок будівельних робіт.

Перша в Україні повністю автоматизована е-послуга – без втручання посадової особи – стосується будівництва, здійснюваного на підставі будівельного паспорта. До нього відноситься зведення індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових і дачних будинків висотою не більше двох поверхів (площею – не більше 300 м2). Також – господарських будівель і споруд, зокрема, гаражів, розташованих на присадибних, дачних і садових земельних ділянках.

Тепер з поданням повідомлення внесення даних до Реєстру дозвільних документів ДАБІ буде здійснюватися повністю автоматично – без участі чиновників.

Однак ключовим доопрацюванням є налагодження електронного взаємодії з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно Мін’юсту. Тепер громадянин, заповнюючи відповідну електронну форму, не матиме необхідність вносити всі дані про свою земельну ділянку самостійно. Досить відзначити тільки кадастровий номер і натиснути “Запитати дані”, вся необхідна інформація відобразиться в електронній формі повідомлення автоматично.

Таке істотне спрощення мінімізує можливість громадянина припуститися помилки при заповненні електронної форми. А це важливо, враховуючи те, що повідомлення про початок будівельних робіт може служити підставою для оформлення права власності на об’єкт будівництва, в тому числі – недобуд. Тому електронну взаємодію з реєстром Мін’юсту мінімізує ризики махінацій з боку нечесних громадян.

Все по темі: будівельних  Он-лайн  повідомлення  початок  робіт 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
28 Лютого, 2020 П’ятниця
27 Лютого, 2020 Четвер
26 Лютого, 2020 Середа
більше новин