В Україні вирішили відмовитися від плацкартних вагонів

При нинішніх темпах розвитку «Укрзалізниці» протягом 5-10 років можна буде повністю відмовитися від плацкартних вагонів. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі «Прямого».

Відзначимо, плацкартні вагони (4 полки поперек вагона і 2 полки уздовж вагона) будувалися ще в Російській імперії. Пізніше цей досвід перейняли і кілька підприємств, включаючи одне в Польщі, які забезпечували всі радянські залізниці. Зараз такий тип вагонів випускають в Твері (Росія), Кременчуці (Україна) і Гомелі (Білорусь). Про плацкартні вагони ходить багато «байок». Колишній керівник РЖД Якунін проїзд в них назвав «колективним стриптизом». У чомусь він має рацію.

В останнє десятиліття УЖД робить ставку на відмову від лежачих місць, тому активно розвиває рейси з використанням «Інтерсіті». Такі склади вже курсують між містами, віддаленими одна від одної на 500-600 км. Омелян впевнений, що за ними майбутнє. Головний недолік таких вагонів – відсутність достатнього місця для багажу, а українці часто беруть з собою в дорогу по кілька валіз.

Все по темі: вагони  відмовитися  плацкартні 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин