Кременчуцькі тротуари ремонтують по-європейськи (відео)

Використовується безшовний метод укладання тротуарної плитки.

Цього року в міському бюджеті Кременчука на проведення капітальних ремонтів  тротуарів і внутрішньоквартальних доріг передбачено близько 20 млн гривень. За ці видатки заплановано капітально відремонтувати ділянки пішохідних зон, дорожнє покриття яких перебуває в неналежному технічному стані.

За інформацією прес-служби міськради, під час проведення дорожніх робіт замість асфальту, який іде в минуле,  на тротуарах застосовується європейський метод безшовного укладання тротуарною плиткою.  Завдяки цьому відремонтовані пішохідні зони міських  вулиць  стають не тільки зручними для пересування городян, у тому числі з обмеженими фізичними можливостями,  а й мають  яскравий естетичний вигляд. Окрім того,  на відміну від асфальтного покриття, тротуарна плитка від високих температурних показників зовнішнього повітря не йде хвилями.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що на ремонті тротуарів застосовується прогресивний метод, який дозволяє оперативно реагувати на будь-які аварійні ситуації, що можуть виникати на інженерних комунікаціях. За необхідності тротуарна плитка в місцях виникнення поривів може бути знятою, а після їх усунення – покладна заново. Така технологія вже давно використовується в європейських країнах, вона є зручною, а головне, довговічною.

Народний депутат України Юрій Шаповалов підкреслив, що в подальшому капітальні ремонти тротуарів продовжуватимуться. Жителі міста повинні себе комфортно почувати не лише в центрі Кременчука, а й за місцем свого проживання в будь-яких мікрорайонах.

 

Все по темі: європейські норми  Кременчук  ремонт тротуарів 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин