На дорогах Полтавщини збільшать кількість патрулів, які жорстко реагуватимуть на правопорушення

 

Під час сьогоднішньої апаратної наради у голови Полтавської ОДА, представники влади, органів місцевого самоврядування, Укртрансбезпеки та поліції говорили про безпеку дорожнього руху, причини дорожньо-транспортного травматизму та їх усунення. 

У нараді, що відбулася під головуваням першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Андрія Пісоцького, взяв участь заступник начальника поліції області Денис Захарченко.

Представник поліції навів статистичні дані ДТП та окремо зупинився на проблемних питаннях, пов’язаних зі станом дорожньої інфраструктури.

Так, зокрема, Денис Захарченко зазначив, що з початку року на дорогах області сталися понад 1800 дорожньо-транспортних пригод, в яких 369 осіб отримали травми, 58 – загинули. Серед найбільш поширених суб’єктивних причин ДТП підполковник поліції виділив наступні – перевищення водіями швидкісного режиму, ігнорування дорожніх знаків та неуважність учасників дорожнього руху.

А до негативних матеріально-технічних чинників Денис Захарченко відніс – незадовільний стан дорожнього покриття, розмітки та знаків. Як зауважив заступник начальника поліції, переважна більшість автодоріг області потребує капітального ремонту. Також є необхідність у встановленні додаткового освітлення вздовж проїзних частин та пішохідних переходів, повідомляють у поліції Полтавщини.

Підполковник поліції анонсував:

«У зв’язку із посиленням контролю за станом дотримання правил дорожнього руху на території області, найближчим часом на автодорогах буде збільшено кількість патрульних нарядів, які жорстко реагуватимуть на правопорушення». 

Акцентувавши увагу присутніх на необхідності реалізації комплексного підходу до профілактики правопорушень на дорогах, поліцейський порадив дотримуватися швидкісного режиму, правил маневрування, обгону, проїзду перехресть, залізничних переїздів та пішохідних переходів.

 

Все по темі: дороги  патрулі 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин