Тарифні плани змінює один із мобільних операторів України

Абонентів інформуватимуть смс.

З 1 серпня 2018 припиняється можливість підключення нових абонентів і перехід існуючих на тарифний план «Київстар Планшет +». Для абонентів, що активували даний тарифний план до 1 серпня 2018 року – умови його надання та вартість абонентської плати залишаються без змін.

Про це повідомляє «Київстар» на своєму сайті.

З метою поліпшення обслуговування абонентів та надання їм вигідних умов для спілкування, Київстар оптимізує деякі тарифні плани передплаченого зв’язку. Всі зміни проводяться з урахуванням профілю використання послуг мобільного зв’язку абонентів, щоб нові пропозиції відповідали потребам в дзвінках і мобільному інтернеті.

Міграція деяких абонентів на запропоновані тарифні плани пройде в період з 1 по 8 серпня 2018 року. Абоненти будуть проінформовані про майбутні зміни в SMS-повідомленні, також опис тарифних планів є в розділі «Архів тарифів». До 1 серпня абоненти можуть самостійно вибрати і перейти на одне з актуальних тарифних пропозицій, доступних для підключення. Якщо на 1 серпня абонент зробить свій вибір, компанія запропонує йому умови обслуговування з урахуванням його профілю використання послуг. Але навіть після автоматичної міграції у абонентів буде можливість самостійно змінити свій тариф на інший доступний для підключення.

Все по темі: зміна  Київстар  тарифніх планів 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин