Самотність шкодить здоров’ю

«Найкраща пігулка від самотності, а разом з цим і від багатьох хвороб – це спілкування».

У світі помічено глобальну тенденцію до збільшення кількості самотніх людей (https://goo.gl/4gbrXz). А самотність погано відбивається на фізичному і психічному здоров’ї.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє в.о. міністр охорони хдоров’я України Уляна Супрун.

Наслідки самотності шкідливіші, ніж може здаватися на перший погляд. Самотні люди більше ризикують захворіти на серцево-судинні хвороби, в них можуть знижуватися когнітивні функції, порушуватися сон, посилюються симптоми депресії (https://goo.gl/Sgkd1g), (https://goo.gl/TEHbLf). Крім того, для самотніх людей зростає ризик передчасної смерті з усіх причин та в цілому вони відчувають себе менш щасливими (https://goo.gl/DK97hn)».

«Якщо ви зараз згадали про сотні друзів в соцмережах – це не є добрим аргументом, щоб відмовлятися від живого спілкування», – пише Уляна Супрун.

Дослідження вказують, що навіть тисячі друзів у фейсбуку не підтверджують соціалізованість та готовність спілкуватися людини, а подекуди навіть негативно впливають на когнітивні функції (https://goo.gl/fbQDHQ).

Це не означає, що лишатися на самоті з затишним інстаграмом – катастрофа. Звісно, що час від часу треба знаходити можливість побути наодинці з собою. Головне, щоб все відбувалося збалансовано.

Також не потрібно забувати, що є люди, які залишаються одні не тому, що їм так хочеться. Час краще провести зі своїми близькими та друзями, а за можливості – поговорити з тими, хто дуже потребує підтримки та компанії.

Адже найкраща пігулка від самотності, а разом з цим і від багатьох хвороб – це спілкування.

Все по темі: здоров'ю  самотність  шкода 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин