Кременчуцький випускник переміг на престижному міжнародному змаганні з хімії

 

Перше місце на престижному міжнародному змаганні з хімії, що проходив у  столиці Чехії, виборов цьогорічний випускник Кременчуцького навчально-виховного комплексу №4 Кирило Данилейко.

 

Збірна України досить вдало виступила на Міжнародній хімічній олімпіаді, яка цьогоріч відбувається відразу в двох країнах – Словакії та Чехії.
“Золоту” медаль на цьому престижному міжнародному змаганні завоював цьогорічний випусник Кременчуцького навчально-виховного комплексу №4 Кирило Данилейко. Ще троє юних хіміків із України вибороли “срібні” медалі: Артем Янчак зі Львова й Дмитро Царенко та  Ольга Ващенко з Харкова.

Варто нагадати, що Кирило Данилейко цього року єдиним в Полтавській області склав ЗНО відразу з двох предметів – хімії та математики на найвищі 200 балів.

 

Довідка:

Міжнародна хімічна олімпіада (англ. International Chemistry Olympiad, IChO) — міжнародне щорічне змагання з хімії для школярів, яке проходить кожного разу в іншій країні та триває приблизно один тиждень.

У 2018 році IChO розпочалася в Братиславі, столиці Словаччини, 19 липня та завершується в Празі, столиці Чехії, 29 липня. У змаганні взяли участь представники 76 країн світу.

Цього року Міжнародна хімічна олімпіада відзначає своє 50-річчя.

 

Все по темі: Данилейко  змагання  хімія 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Червня, 2019 Понеділок
16 Червня, 2019 Неділя
15 Червня, 2019 Субота
більше новин