Рейтинги вступників до закладів вищої освіти оприлюднено

Інформаційна система Вступ.ОСВІТА.UA оприлюднила рейтингові списки абітурієнтів, які цього року вступають до закладів вищої освіти.

Це стосується тих вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) після закінчення 11 класів за денною формою навчання.

Рейтинговий список вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування, сформований на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією у кожному виші країни.

Ті вступники, які за результатами конкурсного відбору отримали рекомендації на навчання за кошти державного або регіонального замовлення, мають до 18:00 6 серпня виконати вимоги до зарахування, тобто подати до вишу необхідний пакет документів.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням має бути проведено не пізніше 12:00 7 серпня.

Зарахування вступників, які отримали рекомендації на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб проводиться не пізніше 30 вересня.

Крім того, редакція сайту Вступ.ОСВІТА.UA просить вибачення за затримку публікації рейтингових списків, що була викликана повільним експортом даних з Єдиної державної бази з питань освіти, яка працює в умовах підвищеного навантаження.

Все по темі: виш  вступ  вступник  рейтинг 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин