Субсидія: про що потрібно повідомляти

Громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів проінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії.

Зокрема, про:

– зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства (орендар, внутрішньо переміщена особа — членів домогосподарства, які фактично проживають в житловому приміщенні (будинку), їх соціального статусу;

– зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;

– зміну переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;

– зміну переліку витрат на управління багатоквартирним будинком;

– зміну управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання;

– наявність у володінні осіб, з урахуванням яких призначено субсидію, а також у членів їх сімей, транспортного засобу, з дати випуску якого не минуло 5 років;

– здійснення купівлі (набуття права власності у інший визначений законодавством спосіб) або оплати послуг на суму 50 тис. грн. протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії.

При цьому, у разі зміни складу зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні (будинку) осіб, складу сім’ї члена домогосподарства подаються нові заява та декларація.

Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру.

У разі неповідомлення або несвоєчасного повідомлення про вказані зміни, надання субсидії припиняється, сума надміру перерахованої (виплаченої) житлової субсидії повертається до бюджету.

Права на призначення житлової субсидії на поточний сезон домогосподарство не має. Після подання нових заяви і декларації субсидію може бути призначено за рішенням комісії лише на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.

У разі виникнення питань Ви можете звернутися до спеціалістів управлінь соціального захисту населення за місцем проживання:

Автозаводський район: пр. Свободи, 66, тел. 773228, 772995;

Крюківський район: вул. І. Приходька, 90, тел. 6-13-63, 6-01-20,

протягом робочого тижня:

  • з понеділка по четвер: з 8 до 17 год.
  • у п’ятницю: з 8 до 16 год.

За матеріалами офіційного веб-порталу Кременчуцької міської ради

Все по темі: комунальні послуги  опалювальний сезон  склад сім’ї  субсидія 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин