Полтавську суддю позбавили доплат за порушення правил суддівської етики

Вища рада правосуддя не задовольнила скаргу Лариси Гольник.

Вища рада правосуддя не задовольнила скаргу судді Октябрського райсуду Полтави Лариси Гольник та залишила без змін рішення Третьої Дисциплінарної палати ВРП щодо притягнення її до дисциплінарної відповідальності. Таким чином, вона має отримати догану з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця.

Причиною цих санкцій стало порушення Ларисою Гольник правил суддівської етики в публікаціях у соціальних мережах. З відповідною скаргою до Вищої ради правосуддя звернувся голова Октябрського районного суду Олександр Струков. Згідно з нею, Гольник опублікувала у Фейсбуці статтю, в якій порівняла колектив суддів Октябрського райсуду з вівцями, чим зашкодила авторитету правосуддя.

Крім того, Струков зазначив у скарзі, що 28 вересня 2016 року Гольник разом зі своїм чоловіком, журналістами та невідомими особами у камуфляжі зірвали проведення зборів, на яких згідно з порядком денним мали обговорити її характеристики. Судді змушені були покинути зал через образливі вигуки та погрози у свій бік, штовханину, а також через побоювання щодо осіб у камуфляжі.

За інформацією прес-служби Вищої ради правосуддя.

Все по темі: доплат  позбавили  суддю 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин