Спеціальності, за якими навчатимуться найрозумніші вступники

У МОН назвали спеціальності з найбільшим прохідним балом.

«Стоматологія», «Міжнародне право», «Міжнародні відносини» очолили трійку спеціальностей з найбільшим прохідним балом вступників. Про це, з посиланням на результати вступної кампанії 2018 року, повідомили у Міністерстві освіти і науки. Про це повідомляє портал Освіта.ua.

Також найбільший прохідний бал для вступу за широким конкурсом на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) цього року був необхідний для таких спеціальностей: «Міжнародні економічні відносини», «Журналістика», «Політологія», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Історія та археологія», «Фармація, промислова фармація» та «Культурологія». На зазначені спеціальності потрібно було набрати понад 185 балів.

За словами генерального директора директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олега Шарова, минулого року найбільший прохідний бал був на «Стоматологію» – майже 197. У лідерах також була низка міжнародних спеціальностей, «Фармація», «Політологія», окремі спеціалізації «Філології».

«Цього року ми бачимо певні зміни, але вони незначні – у лідерах здебільшого залишаються ті ж спеціальності. Однак хочу підкреслити, що цього року в ТОП-спеціальності увійшла «Журналістика», на якій було скасовано творчий конкурс. Тобто вступ відбувався за сертифікатами ЗНО, що забезпечило приріст конкурсного бала за цією спеціальністю», – відзначив Олег Шаров.

Як відомо, 1 серпня 2018 року відбувся розподіл місць державного та регіонального замовлення.

Все по темі: вступ  Міжнародне право  Міжнародні відносини  стоматологія 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Листопада, 2018 Середа
20 Листопада, 2018 Вівторок
19 Листопада, 2018 Понеділок
більше новин