Астрологiчний прогноз на 6-12 серпня

ОВЕН
Цей тиждень подарує новi сили для досягнення поставленої мети. Утiм, на роботi панує лiтнє розслаблення. Тож особливого просування у справах не чекайте. Краще зайнятися особистим життям i змiцненням стосункiв у сiм’ї. До того ж на це не доведеться витрачати багато зусиль. У п’ятницю поїздки i нововведення не принесуть очiкуваних результатiв, краще присвятити цей день роботi. У суботу бажано уникнути конфлiкту з навколишніми, погоджуйтеся i продовжуйте робити все по-своєму.

ТЕЛЕЦЬ
Для вас настає вдалий тиждень. Довiртеся інтуїції – вона пiдкаже, хто вам друг, а хто ворог. Вiвторок – сприятливий день для початку довгострокових проектiв. Чудово вдаватимуться справи, пов’язанi зi страхуванням i спадком. Докладайте бiльше зусиль для пошуку додаткового заробiтку. Потурбуйтесь про пiдвищення рiвня квалiфiкацiї. Вас можуть порадувати новини здалеку. Можливо, дiти вимагатимуть бiльше часу й уваги.

БЛИЗНЮКИ
Вдалий тиждень для тих, хто звик працювати з душею та захопленням. На вас чекають успiх i прибуток. У вiвторок можна планувати довгостроковi заходи i завершувати вже початi справи. Наприкiнцi тижня вас чекають новi приємнi знайомства й активне свiтське життя. Вихiднi минуть в атмосферi романтики i кохання.

РАК
Цей тиждень сприятливий для творчої активностi. Час невдач залишився позаду. Можна радiти i дiяти, до того ж вас переповнює творча енергiя. Розширте свої горизонти, навчiться чому-небудь новому. Кохана людина порадує увагою i турботою. Проте обраний напрямок може з легкiстю змiнитися на протилежний, стежте за собою.

ЛЕВ
Вам може здатися, що люди вас просто використовують, нiчого не даючи натомiсть. Швидше за все, це не зовсiм так, тому не варто вголос висловлюватися з цього приводу. Зараз не час боротися i пливти проти течiї. Приділіть увагу близьким, вихідні присвятіть відпочинку, розслабтеся.

ДIВА
Цього тижня варто дiяти рiшуче, втiлюючи в життя свої плани i задуми. При цьому бажано заручитися пiдтримкою колег. Не переймайтеся щодо плiток i чуток, оскiльки інформація буде дуже спотворена. У четвер є ризик припуститися прикрої помилки. У п’ятницю вам необхідні дисциплiнованiсть i пунктуальність. Тодi ви успiшно впораєтеся з багатьма складними завданнями.

ТЕРЕЗИ
Оберiть головне завдання тижня i уважно продумайте стратегiю його виконання. Ваше завзяття на роботі заслуговує захоплення, але здоров’я дорожче. Намагайтесь не перенапружуватись. Зараз саме час подумати про вiдпочинок i купити тур за кордон. Плануючи щось нове, не забувайте про старi справи, що накопичилися. Субота може виявитися успiшним днем, проведiть її у приємнiй компанiї.

СКОРПIОН
Цього тижня будуть вдалими подорожі та вiдпочинок на природi. У середу зiрки обiцяють вам додатковий заробiток. Тож не вiдмовляйтеся вiд подарункiв собi та близьким. Це додасть вам позитиву й енергії, зробить вашi вiдносини зi свiтом більш гармонiйними.

СТРIЛЕЦЬ
Цього тижня ви здатнi розiбратися в багатьох заплутаних справах. У вiвторок або середу імовірні довгоочiкуванi грошовi надходження. У четвер вас можуть завалити дрiбними, але термiновими справами. У п’ятницю з’явиться пропозицiя, яка позитивно вплине на ваш добробут. Загалом ви будете зайнятi та затребуванi.

КОЗЕРIГ
Тиждень може виявитися досить метушливим, вiрогiдне спотворення iнформацiї як із вашої вини, так i через злий намiр тих, із ким вам доведеться спiлкуватися. На роботi настає час змiн, вам необхiдно пiдготуватися до нових завдань. Це час прощання iз застарiлим – із речами та вiдносинами. Не можна втрачати дорогоцiнний час, будьте максимально працьовитими та працездатними.

ВОДОЛIЙ
Цього тижня придiляйте особливу увагу спiлкуванню з потрiбними i впливовими людьми. Вас може порадувати несподiване визнання ваших професiйних досягнень. Понедiлок – вдалий день, щоб виступити з промовою, змiцнити свiй авторитет серед колег. У четвер i п’ятницю впевненiсть у власних силах зробить усе за вас. У недiлю варто переглянути свою стратегiю вiдносин із родичами, в першу чергу – з дiтьми.

РИБИ
Зараз вам краще розслабитися i вiдпочити. Ще не настав час для реалiзацiї планiв на далеке майбутнє. Будьте готовi до будь-яких сюрпризiв в особистому життi. Стосунки можуть змiнитися, з кимось ви розлучитеся, але не засмучуйтеся. Це мiсце займуть новi люди, якi не розчарують. Варто тiльки зосередитися – i у вас з’явиться чимало корисних ідей.

Все по темі: віщування  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Квітня, 2019 Четвер
17 Квітня, 2019 Середа
більше новин