Доля парку «Центральний» – поки незрозуміло

Сьогодні, 7 серпня, на сесії Кременчуцької міської ради депутати вирішували долю індустріального парку «Центральний».

А саме, народні обранці вирішили внести зміни в земельну документацію, а згодом розглянути питання про ліквідацію індустріального парку «Центральний».

Депутат Дмитро Кавунник, звернув увагу, що для розвитку парку потрібно 30 мільйонів гривень для проведення комунікацій. На його думку, це допустима сума, з огляду на те, що бюджет Кременчука становить близько 2 мільярдів гривень. Також він зачитав позицію стосовно ліквідації індустріального парку у Кременчуці і передачу землі під цвинтар голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк. У ній голова комітету називає рішення зробити замість індустріального парку кладовище «дивним кроком».

Мер Віталій Малецький зазначив, що землю слід використовувати зараз, а не після того, як у неї буде вкладено 30 мільйонів.

Здивування щодо ліквідації парку також висловили депутати Микола Порицький та Оксана Піддубна, на думку якої, депутати мають заслухати звіт про цю ситуацію.

Депутати вирішили внести зміни в земельну документацію, а згодом розглянути питання про ліквідацію індустріального парку «Центральний».

Все по темі: «ЦЕНТРАЛЬНИЙ»  індустріальний  парк  сесія 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин