Кременчуцькі АЗС перевірять та інвентаризують

Проголосувавши за це,  депутати міськради підтримали запит свого колеги Віталія Таценюка щодо перевірки АЗС міста на відповідність державно-будівельним нормам проголосували та проведення іх інвентаризації. 

Віталій Таценюк наголосив, що з 1 лютого 2018 року змінився стандарт заправки автогазом. Згідно з новим ДСТУ в Україні посилюються вимоги до LPG, який використовується в якості моторного палива. Особлива увага буде приділятися масової частки сірки, якої не повинно перевищувати не більше 50 ppm, відсутності вільної води при температурі 00С, а також зменшення суми ненасичених вуглеводнів, корозії мідної пластини та ін. співвідношення пропану і бутану в визначатиметься тиском насичених парів у суміші.

З набранням чинності вимог ЕN589, ДСТУ 4047-01 «Гази вуглеводневі скраплені паливні для комунально-побутового споживання» продовжує діяти для LPG, що використовується для комунально-побутових потреб.

«На жаль, у Кременчуці ним ще торгують»,- сказав В.Таценюк.

Окрім того, він пропонує доручити відповідним структурам провести інвентаризацію АЗС і перевірити їх на відповідність державно-будівельним нормам.

Депутати підтримали запит 29-ма голосами.

 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин