Статус учасника АТО: чи буде поновлено?

Із завою до депутатів звернувся їхній колега Сергій Костромінов.

Заява депутата стосувалася, за його словами, тиску на нього так званих лідерів громадських організацій Махоркіна, Крамаренка та Балацького та їхньої мети – дискредитувати Сергія Костромінова як депутата та учасника АТО, добровольця.

Ситуація стосується комісії з визнання та встановлення статусу учасника-добровольця АТО при Полтавській обласній державній адміністрації, яка спершу визнала Сергія Костромінова учасником АТО, добровольцем. Але, за словами Костромінова, «горлопани поїхали до Полтави та вимагали позбавити цього статусу». Комісія зробила відповідні запити до поліції та Нацгвардії. Відповіді були негативні. За словами депутата, тому що він перебував у 2014 році у батальйоні «АЗОВ» неоформлений до лав МВС, але комісія не зробила запит до «АЗОВ».

Тож комісія позбавила Сергія Костромінова відповідного статусу. І дала можливість надати необхідні документи повторно.

Депутат звернувся до нардепа та 1-го командира батальйону «АЗОВ» Андрія Білецького. І у відповідь отримав лист, у якому міститься підтвердження того, що Сергій Костромінов перебував у складі добровольчого формування «АЗОВ» із 28.07.2014 по 28.08.2014 року та брав участь в АТО.

Сергій Костромінов пообіцяв надати лист комісії.

Все по темі: Азов  АТО  Сергій Костромінов  статус учасника АТО 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин