Вхід у Придніпровський парк з боку вул. Гоголя пропонують благоустроїти

Мешканці прилеглих до цього входу будинків скаржаться на те, що вхід у центральний парк міста захаращений сміттям та на занедбане асфальтне покриття – такий запит подав депутат міськради Віталій Таценюк.

На що міський голова Віталій Малецький зауважив, що саме на цій дільниці наразі тривають роботи з мощення тротуарної плитки з боку вулиці Гоголя, роботи планують завершити наступного року.

Згідно запиту Віталія Таценюка, кременчужани також наголошують на тому, що слід навести лад зі сміттєвими контейнерами. Через антисанітарію біля сміттєвих контейнерів страждають мешканці прилеглих будинків і просять або перенести їх у інше місце, або встановити декоративну огорожу.

Окрім іншого, мешканці вулиць Гоголя та Коцюбинського вимагають впорядкувати роботу кафе, які заважають їм відпочивати вночі.

Депутат Таценюк закликав нагадати кафе у парковій зоні про порушення порядку роботи у нічний час та можливого дострокового розірвання договору. «Також прошу звернутися до поліції про притягнення до відповідальності порушників громадського порядку», – зазначив Таценюк.

Депутати запит підтримали.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин