Нісенітниця: подорожчання хліба на 30%

Інформація про можливе подорожчання хліба на 30% не відповідає дійсності.

Про це сказав журналістам генеральний директор – голова Ради об’єднання “Укрхлібпром” Олександр Васильченко після підписання між учасниками зернового ринку та Міністерством аграрної політики і продовольства, повідомляє інформаційно-аналітична система «Аграрії разом» із посиланням на agronews.ua.

“Ми розуміємо, що ціна в Україні на будь-який товар не може бути стабільною. Усі ціни будуть рости”, – сказав він, зазначивши, що ціни поступово будуть наближатися до внутрішньоєвропейських.

Але, на його переконання, ніяких стрибкоподібних змін не відбуватиметься. “І та цифра у 25-30% жодним чином не відповідає дійсності”, – додав він.

Він нагадав, що за останній рік ціни на хліб зросли в межах загальної інфляції – на 7%.

У свою чергу президент Всеукраїнської асоціації пекарів Володимир Череда також вважає значно завищеними прогнози щодо зростання ціни хлібу на 30%.

Він зазначив, що зараз дійсно відбувається подорожчання зерна і муки, але остаточні дані щодо врожаю і якості врожаю будуть остаточно відомі лише в жовтні місяці. “Зерно повинно хоча б місяць полежати, щоб ми могли як хлібопекарники говорити про якість борошна”, – сказав він.

Припущення про те, що Україна буде завозити борошно з Казахстану Череда назвав “маразмом”. «Ми ж заявляємо, що у нас продовольчої пшениці є до 14 млн тонн при потребі 5 млн тонн. Тому я не розумію: або очікуваний урожай – нереальна цифра, або ж хтось дуже добре розгойдує ситуацію, щоб на цьому «нагрітися» », – сказав він.

Все по темі: борошно  подорожчання  пшениця  хліб 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин