8 порад, як прибрати подряпини з ваших меблів

Хоча на даний момент існує багато різних матеріалів, ми продовжуємо надавати перевагу саме дерев’яним меблям. Але на жаль, підтримувати їх у гарному стані
не завжди легко.

Проте існує кілька домашніх засобів, на які не потрібно витрачати багато грошей, але які допомагають позбутися подряпин і дефектів на ваших меблях.

1. Риб’ячий жир

Незважаючи на те, що він має не дуже приємний запах, риб’ячий жир – це простий, але ефективний спосіб позбутися подряпин на дерев’яних меблях.
Як застосовувати. Відкрийте одну капсулу з риб’ячим жиром, втирайте вміст у пошкоджену поверхню. Залишіть на кілька годин, поки він добре не всотається в дерево. Далі протріть м’якою ганчіркою, щоб відполірувати меблі. Повторюйте 2 рази на тиждень.

2. Паста з горіхів

Паста, зроблена з горіхів, є чудовим засобом, щоб приховати маленькі подряпинки. Натуральні жири та м’якоть цієї суміші легко потрапляють усередину дерева, меблі виглядають як нові.

Як застосовувати. Необхідно перемолоти кілька горіхів на борошно, потім додати трохи води й оливкової олії. Намастіть отриману пасту на поверхню дерева й залишіть його сохнути. Надлишки видаліть за допомогою м’якої тканини. Повторюйте процедуру раз на тиждень.

3. Віск

Віск – пластичний матеріал, який допоможе вам легко заповнити подряпини, тріщини та інші дефекти меблів. Його можна змішати з фарбою, щоб додати відтінку як у дерева.

Як застосовувати. Втирайте необхідну кількість воску в поверхню меблів або ж використовуйте твердий віск для заповнення невеликих вм’ятин і отворів.
Використовуйте м’яку тканину для полірування.

4. Кавова гуща

«Барвник», який залишає кавова гуща, допоможе мати кращий вигляд меблям, які вже почали покриватися подряпинами.

Її використання зменшить плями, які покривають поверхню дерева. І, крім того, допоможе заповнити невеликі вм’ятини або тріщини.

Як застосовувати. Змочіть кавову гущу водою або додайте трохи лляної олії і нанесіть на поверхню меблів. Залишки приберіть щіточкою.

5. Оцет та олія

Комбінація оцту з оливковою олією чудово підійде для полірування меблів та допоможе приховати подряпини. Обидва інгредієнти захищають дерево від шкідливих зовнішніх впливів, прибирають пил і бактерії.

Як застосовувати. З’єднайте в рівних пропорціях білий оцет та оливкову олію, протріть отриманою сумішшю ті поверхні, які бажаєте відполірувати. Залишіть на кілька хвилин, щоб склад всотався в дерево, і видаліть надлишки вологою тканиною.

6. Пластилін

Можливо, ви й не здогадувалися про це, але пластилін чудово впорається із заповненням тріщин у дерев’яних поверхнях.

Як застосовувати. Заповніть пластиліном отвори або вм’ятини і покрийте їх невеликою кількістю лаку або клею, щоб краще закріпити.

7. Олія та зубна паста

Суміш зубної пасти з олією може стати ще одним корисним засобом для зменшення подряпин на столах або інших дерев’яних предметах.

Як застосовувати. Додайте у зубну пасту трохи рослинної олії та втирайте суміш у подряпини. Залишіть на деякий час, щоби поверхня висохла, й видаліть надлишки вологою тканиною.

8. Тирса та клей

Якщо подряпини на меблях занадто глибокі, ця суміш вам допоможе.

Як застосовувати. Візьміть необхідну кількість тирси і змішайте її з клеєм ПВА. Втирайте суміш у тріщини на меблях. Після того, як поверхня висохне, її необхідно відполірувати.

Все по темі: корисні поради  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин