Астрологiчний прогноз на 13-19 серпня

ОВЕН

Цього тижня у вас з’явиться можливiсть якнайкраще зарекомендувати себе на роботi та у колі друзів. Грандiозних перемог не передбачається, але приємнi змiни можливi. Тiльки не прагнiть устигнути зробити все, об’єктивно розраховуйте свої сили. Бiльше часу доведеться придiлити сiм’ї. Наприклад, вирушити разом у вiдпустку, тодi ви зможете поєднати приємне з корисним.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня не варто поспiшати з вирішенням проблем. Вдалий момент для перевірки власної інтуїції. Необхiдно мислити стратегічно – це дозволить значно наблизитися до успiху в кар’єрних справах. А ось в особистому життi можливі суперечки і непорозумiння.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня ваше серйозне i сумлінне ставлення до роботи не залишиться непомiченим. У вiвторок імовірна вельми цiкава i прибуткова дiлова пропозицiя. Настає слушний момент для конкретних дiй, вiдповiдальних крокiв та доленосних рішень. У вихiднi вiдпочиньте вiд метушні та клопоту, не шкодуйте на себе час.

РАК

Події тижня можуть викрити таємну конкуренцiю і дозволять вам помiрятися силами з опонентами. У вiвторок необхiдно зосередитися, перш нiж починати роботу. Цього дня буде складно виконати будь-які обiцянки. У четвер дiлове партнерство може вивести вас на новий рiвень. У недiлю імовірні суперечки, але у вас з’явиться можливiсть владнати все якнайкраще.

ЛЕВ

Настає тиждень нових вiдносин, вони можуть виявитися не такими комфортними, як вам хотiлося б. Проте ви порозумiєтеся. Це період змiни вашого свiтовiдчуття, можливе переосмислення цiнностей, що позначиться на вашiй долi. Дослухайтеся до критичних зауважень i порад, щоб не пропустити щось важливе для себе. У вiвторок важлива розмова з начальством ознаменується позитивними результатами. У п’ятницю краще не призначати важливі зустрiчі та не планувати щось серйозне.

ДIВА

Вам необхiдно твердо стояти на землі та уникати незрозумілих ситуацiй. Скористайтеся допомогою друзiв, близьких, колег по роботi. Зараз вдалий час для пiдвищення вашого iнтелектуального рiвня. Ви з легкiстю зможете вивчити iноземну мову або освоїти йогу. В середу імовірна цiкава подiя, яка позитивно вплине на вашу подальшу долю.

ТЕРЕЗИ

Плани на цей тиждень повиннi бути реалiстичними. Ваша успiшнiсть залежатиме не тiльки вiд вас, а й вiд пiдтримки навколишніх. Тому забудьте про гордiсть i приймiть необхiдну допомогу. Будьте уважнi, не проґавте важливу дiлову iнформацію. У сiм’ї спробуйте уникати розбiжностей, зламане буде непросто вiдновити, краще не ризикувати. Не прагнiть вiдмовлятися вiд минулого, приймiть його таким, яке воно є.

СКОРПIОН

На вас чекає успіх у творчих проектах. Бажано не витрачати свою енергію на дурницi. Ваша сумлінна робота дасть позитивнi результати, а iнiцiатива не залишиться непомiченою. У вiвторок вирiшаться деякi проблеми, якi вас давно турбували. Недiля, швидше за все, виявиться яскравим i активним днем, спробуйте максимально використовувати можливостi та утiлити в життя свої мрiї.

СТРIЛЕЦЬ

Вам необхiдно багато часу присвятити роботі. Потребуватимуть вирішення нагальні проблеми, пов’язані з фiнансовою сферою дiяльностi. У понедiлок бажано не планувати нiчого серйозного. Буде важко сконцентруватися на справах. Якщо у вас не вистачить терпiння i мудростi, доведеться з’ясовувати вiдносини з колегами або родичами, що викличе малоприємнi вiдчуття.

КОЗЕРIГ

Цього тижня варто утриматися від героїчних i екстравагантних учинкiв. Нiхто їх не оцiнить. Краще спробуйте впоратися з дрiбними проблемами, що накопичилися. У першiй половинi тижня ви можете опинитися у вирі зустрiчей, дзвiнкiв i паперової роботи. Імовірний додатковий клопiт, пов’язаний з органiзацiйними заходами. Деякi представники знаку можуть стомитися настiльки, що доведеться екстрено йти у вiдпустку, щоб вiдпочити вiд цiєї метушні.

ВОДОЛIЙ

Це чудовий час, коли ви можете вплинути на своє майбутнє силою власної думки. Ви помiчатимете цiкавi деталi, дрiбницi. У четвер, вiдстоюючи свою точку зору, не будьте надмiрно впертими, прислухайтеся до слiв опонента – i ви уникнете конфлiктної ситуацiї. У п’ятницю доведеться ухвалювати вiдповiдальнi рiшення, а суботу краще присвятити короткочасним подорожам.

РИБИ

Вдалий час для вирiшення питань, якi до цього тижня викликали певнi труднощi. Новi подiї на роботi будуть вiдволiкати вас вiд сумних думок i вiдкриють перспективи для кар’єрного росту. Не прагнiть бути суворими батьками, не критикуйте своїх дiтей, а м’яко вказуйте на недолiки. У вихiднi приймiть запрошення старих друзів – таке спiлкування важливе.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин