Кременчукводоканал розпочинає завтра ремонтні роботи по вул. Софіївській

Існуючі абоненти КП «Кременчукводоканал» будуть забезпечені водопостачанням.

Із 14 серпня цех водопостачання КП «Кременчукводоканал» розпочинає роботи по заміні аварійної мережі зовнішнього водопостачання до будинків 40, 40А по вул. Троїцькій та будинку 13 по вул. 29 Вересня.

За інформацією КП «Кременчукводоканал», заміна даної ділянки водопроводу має на меті забезпечення безперебійного та надійного водопостачання вищевказаних житлових будинків та інших споживачів по вул. Софіївській.

Роботи передбачають заміну старих та зношених сталевих труб діаметром 100 – 150 мм на нові трубопроводи виключно з полімерних матеріалів діаметром 90 – 160 мм.

Загальна довжина траси капітального ремонту складає 250,5 метрів. Також проектом передбачено заміну старих засувок на нові та сучасні.

Під час виконання робіт всі існуючі абоненти КП «Кременчукводоканал» будуть забезпечені послугою централізованого питного водопостачання, окрім можливих випадків аварійних ситуацій під час проведення робіт та в момент підключення до роботи нової системи.

Виконання робіт по заміні мережі водопостачання передбачається відкритим способом з порушення зеленої зони та дорожнього покриття, внаслідок чого може бути ускладнено рух автомобільного транспорту у дворових проїздах по вул. Троїцька, буд. 40, 40А та вул. 29 Вересня, буд. 13.

Роботи по заміні водопровідної мережі планують закінчити до кінця серпня 2018 року.

 

Все по темі: вул. Софіївська  КП "Кременчукводоканал". ремонтні роботи 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин