Кременчужани, які бігають регулярно можуть продовжити життя на 3 роки

Достатньо пробігати 10-15 хвилин щодня.

Дослідники, які аналізували стиль життя більш як 55 тисяч людей протягом 15 років визначили – регулярні пробіжки продовжують життя на 3 роки (https://goo.gl/ZSxoyH).

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Все завдяки тому, що біг дає кардіонавантаження, які так потрібні для здоров’я серця.
Не обов’язково пробігати довгі кілометри. Мінімальна корисна доза фізичної активності вас приємно здивує. Бігайте протягом 5-10 хвилин щодня у комфортному для вас темпі і це вже спрацює! Втім, якщо можете – бігайте більше», – йдеться в повідомленні.

Щодо бігу є різні дослідження, але майже в кожному цифри вражають: для людей, що регулярно бігають, ризик смерті від серцевих нападів та інсультів знижувався на 45%, а передчасної смертності – на 30% (https://goo.gl/4Dxwjf).

Фізична активність – пігулка від багатьох хвороб і профілактика надмірної ваги. Водночас, що нижче рівень активності, то вищий ризик смертності з будь-якої причини. Саме малорухливий спосіб життя є причиною близько 9% передчасних смертей серед населення всього світу. Він займає 4-е місце після куріння, діабету та високого тиску (https://goo.gl/Rpd9pR).

«Тож намагайтеся все життя проводити в русі. Будь-яка мінімальна, проте регулярна фізична активність дуже корисна для здоров’я.

Якщо у вас немає часу на біг, намагайтесь проводити активно кожну вільну хвилину. Ось кілька порад, як це можна робити (https://goo.gl/a26epT).

Тут можна почитати, як не травмуватись під час пробіжки: https://goo.gl/8gW8tw
Вже побігати? Ось вправи після бігу на сайті Міністерство охорони здоров’я Україниhttps://goo.gl/tjZba9», – зазначає Уляна Супрун.

 

Все по темі: кременчужани  продовжує життя  регулярний біг 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Листопада, 2018 Четвер
21 Листопада, 2018 Середа
більше новин