Увага кременчужан: оновлено реєстр безкоштовних ліків

До оновленого переліку увійшов 261 препарат від 46 виробників.

Управління охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області надає інформацію про внесення змін до Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню по Урядовій програмі Доступні ліки, станом на 23 липня 2018 року.

За інформаціє прес-служби міськради, наказом МОЗ України від 03.08.2018  № 1446  затверджено оновлений  реєстр препаратів Урядової програми «Доступні ліки», які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою отримують в аптеках за рецептом лікаря первинної ланки Центрів ПМСД міста.

До оновленого переліку увійшов 261 препарат від 46 виробників, причому, в оновленому переліку представлені 18 українських виробників і 28 – іноземних. Якщо раніше у програмі брали участь 239 препаратів, то з серпня поточного року пацієнти отримують на 22 препарати більше.

Правила програми «Доступні ліки» спонукають фармвиробників знижувати ціни на ліки. В середньому вони знизилися на 6,5%, а на окремі препарати в новому реєстрі ціни стали нижчими на 40% і більше. Важливо зазначити, ціни на препарати, що беруть участь у програмі «Доступні ліки», затверджуються наказом МОЗ України та стають обов’язковими для всіх без винятку аптечних закладів.

Реєстр ліків, що відшкодовуються державою за Урядовою програмою «Доступні ліки» переглядається двічі на рік – у січні та липні. Це робиться для того, щоб ціни на лікарські засоби були актуальними.

Відповідно до нового реєстру, в м. Кременчуці пацієнти можуть отримати 59 препаратів повністю безоплатно, що на 12 препаратів більше ніж в попередньому реєстрі.

До списку безоплатних препаратів входять не лише препарати українських виробників, а й відомих іноземних компаній.

Для того, щоб скористатися препаратами за даною програмою, потрібно звернутись до лікаря первинної ланки в Центри ПМСД міста, отримати рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки.

За рецептом лікаря, безоплатно або з незначною доплатою, пацієнти можуть отримати медичні препарати у 20 аптеках нашого міста.

 

 

Все по темі: Кременчук  лікарських засобів  оновлено перелік 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин