Кременчужани, які отримали повідомлення-рішення повинні сплатити земельний податок

Сплатити його потрібно протягом 60 днів.

З початку 2018 року юридичні та фізичні особи, землекористувачі та власники землі, які перебувають на обліку в головному офісі Кременчуцької ОДПІ сплатили до місцевих бюджетів 108 млн 915,5 тис. грн плати за землю.  Внесок юридичних осіб в наповнення місцевих скарбниць становить – 96,1млн грн, громадяни поповнили місцеві бюджети на 12,8 млн гривень.

Фахівці Кременчуцької ОДПІ інформують, що відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у звітному році.

Платники-юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Сума податку за землі, які перебувають у власності фізичних осіб, визначається контролюючим органом за місцем реєстрації платника податків. Контролюючий орган до 1 липня надсилає податкові повідомлення-рішення про сплату суми податку фізичним особам. Громадяни повинні сплатити податок протягом 60 днів після отримання повідомлення-рішення. Отже граничний термін сплати громадянами плати за землю ще не настав.

Все по темі: кременчуцька ОДПІ  повідомлення-рішення  сплата земельного податку 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин