До Кременчука завітав Посол Республіки Казахстан

Високоповажні гострі зустрілися з міським головою Кременчука Віталієм Малецьким та його заступниками.

У Кременчуці з офіційним візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні його Високоповажність пан Самат Ордабаєв. 

За інформацією прес-служби міськради, його супроводжує перший секретар Республіки Казахстан в Україні, керуючий справами Посла Республіки Казахстан  Умар Кізатов. Сьогодні високоповажні гострі зустрілися з міським головою Кременчука Віталієм Малецьким та його заступниками.

Під час розмови, пан Посол висловив своє захоплення нашим містом, його приємно вразила чистота, доглянутість, озеленення, а також стан кременчуцьких доріг, які в рази якісніші, аніж він бачив по всій Україні. Кременчук цікавий для Республіки Казахстан, перш за все, в плані економічних зв’язків і співпраці, саме тому пан Самат Ордабаєв сьогодні має намір побувати на деяких кременчуцьких підприємствах та зустрітися з представниками бізнесу.

Міський голова Віталій Малецький подякував пану Послу за велику роботу в плані налагодження дружніх та економічних зв’язків між Україною Та Республікою Казахстан і висловив надію, що сьогоднішній візит до нашого міста стане початком нових спільних взаємовигідних проектів.

 

 

Все по темі: до Кременчука  завітав  Посол Республіки Казахстан 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Квітня, 2019 Четвер
17 Квітня, 2019 Середа
більше новин