Кременчужан кличуть на «День з Кузьмою»

Захід присвячений 50-річчю від дня народження українського співака, письменника, телеведучого, продюсера, лідера гурту «Скрябін».

У  Кременчуці, завтра. 17 серпня з нагоди дня народження відомого співака відділ абонементу ЦМБ (вул. Соборна 11) запрошує шанувальників Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка) зануритися в атмосферу його творчості.

Як повідомляють організатори на своїй сторінці в «Фейсбук», захід присвячений 50-річчю від дня народження українського співака, письменника, телеведучого, продюсера, лідера гурту «Скрябін».

«Талановитий, невгамовний, – він запав в душу багатьом своєю щирістю, непереборним оптимізмом, вірою в наше майбутнє попри все», – йдеться в повідомленні.

Протягом дня відвідувачі бібліотеки матимуть змогу згадати Кузьму, послухати в запису пісні у виконанні Скрябіна, його неперевершену манеру спілкування, іскрометний гумор. Буде багато відео, музики, а ще – аудіо – запис книги Скрябіна «Я, «Побєда» і Берлін» у неповторному виконанні автора. Також самим почитати його книги – «дуже звичайні оповідання про дуже звичайного хлопця, яким … був» він – Кузьма.

«Приходьте! Приходьте з друзями! Беріть з собою гітару. Згадаємо. Поспіваємо. Почитаємо. До зустрічі!», – пишуть організатори.

 

Все по темі: "День з Кузьмою..."  Кременчук  ЦМБ 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин